Přístřešky pro auta

NOVINKA! Náš sortiment jsme rozšířili o přístřešky pro auta (tzv. carporty), které spolehlivě ochrání váš automobil např. před kroupy, sněhem, listím nebo UV zářením. Lze též využít pro trávení volného času jako zahradní pergolu.

Přístřešky pro auta 1
Přístřešky pro auta 3
Přehrát video
Přístřešky pro auta 5
Přehrát video
Přístřešky pro auta 7
Přehrát video

Dekory výplní

Varianty

Přístřešky pro auta 9

Pultová střecha

Garáže s pultovou střechou patří mezi nejoblíbenější variantu. Vyznačují se nadčasových vzhledem, který je univerzální a garáž tak vypadá skvěle jak samostatně, tak např. při rodinném domečku. Ke garáži lze dodělat přístřešek jak do boční strany, tak dopředu nebo dozadu. V neposlední řadě je tato varianta nejvíce ekonomická.

od 119 000 Kč s DPH

Přístřešky pro auta 11

Sedlová střecha

Garáže se sedlovou střechou lze dodat jak s klasický spádem střechy na boky nebo se spádem na přední a zadní stranu, čímž lze stavbu designově sladit s domek se sedlovou nebo valbovou střechou. Lze dodat také s přístřeškem do boku ve štítové stěně. Garáže se sedlovou střechou jsou kvůli složitější konstrukci střechy nákladnější než garáže se střechou pultovou.

od 179 000 Kč s DPH

Přístřešky pro auta 13

Na míru

Díky modularitě našeho řešení jsme schopni garáž vyrobit přesně dle vašich představ. Stavbu je např. možné oddělit dělícími stěnami a vytvořit tak oddělenou místnost s vlastním vchodem. Dále můžeme propojit garáž s domečkem jednotnou střechou, doplnit o přístřešek a celá stavba tak působí celistvě. Jsme schopni také dodat s valbovou střechu apod.

od 179 000 Kč s DPH

Přístřešky pro auta 11

S přístřeškem

Zateplená garáže se sedlovou střechou je schopna lépe izolovat před mrazem a přímým slunečním svitem. Jako zateplení jako jediní na trhu používáme robustní EPS panel o síle 60 mm. Střecha se izoluje také pomocí EPS panelu tak, že se udělá strop a střešní konstrukce a krytina nejsou uvnitř garáže viditelné. 

od 239 000 Kč s DPH

Výbava a konfigurace

Co je v základní ceně?

kompletní montáž do 24 hodin

bez poškození terénu kolem stavby​

k nerozeznání od zděné stavby​

robustní ocelová pozink konstrukce

kompletně na klíč a bez starostí

bez viditelných spojů a šroubů

Přístřešky pro auta 17

Široká paleta barev a kombinací

Naše garáže jsou maximálně variabilní tak, abyste je designově mohli sladit přesně dle vašich představ a bez kompromisů. Barva omítky je k dispozici v 9 základních barvách nebo lze vybírat z kompletní palety barev Kabe Farben©. Střešní krytinu lze barevně sladit dle standardizovaných RAL odstínů a jednotlivé komponenty jako dveře, vrata, okno či světlík jsou pak k dispozici nejenom v různých odstínech, ale také v mnoha různých dekorech.

U nás si můžete vybrat

Katalog staveb na klíč

Přístřešky pro auta 39

Garáž pro jedno stání

Rozměry

3950 x 5870

Výška garáže

2450 / 2300

 • 1x garážová vrata 3000×2000, Hormann LPU Woodgrain L, sekční, barva antracit 7016
 • 1x klika se zámkem pro garážová vrata
 • Střecha, PIR panel 60-90 mm, barva antracit 7016
 • Stěny EPS panel 60 mm
 • Atika (oplechování), barva antracit
 • Okapový systém, barva antracit
 • barva fasády KABE Farben bílá
 • statika 125 kg/m2
 • statika 125 kg/m²
 • doprava
 • montáž
 • speciální kotvení
 • zapravení spojů
Zobrazit vše

229 000 Kč s DPH

Cena včetně dopravy a montáže v době objednání

Instalujeme po celé
České Republice

Přečtěte si

Snažíme se Vám pokud možno co nejvíce zjedodušit vaše rozhodování, přečtěte si naše články a pronikněte více do světa garáží a zrahradních domečků