Garáž pro dvě auta

Garáž pro dvě stání je vhodná pro 2 automobily s oddělenými vjezdy. Nejčastějším rozměrem je šířka 5,8 m se 2 výklopnými nebo sekčními vraty šíře 2,5 m.

Garáž pro dvě auta 1

Varianty

Garáž pro dvě auta 1

Pultová střecha

Garáže s pultovou střechou patří mezi nejoblíbenější variantu. Vyznačují se nadčasových vzhledem, který je univerzální a garáž tak vypadá skvěle jak samostatně, tak např. při rodinném domečku. Ke garáži lze dodělat přístřešek jak do boční strany, tak dopředu nebo dozadu. V neposlední řadě je tato varianta nejvíce ekonomická.

od 189 000 Kč s DPH

Garáž pro dvě auta 5

Sedlová střecha

Garáže se sedlovou střechou lze dodat jak s klasický spádem střechy na boky nebo se spádem na přední a zadní stranu, čímž lze stavbu designově sladit s domek se sedlovou nebo valbovou střechou. Lze dodat také s přístřeškem do boku ve štítové stěně. Garáže se sedlovou střechou jsou kvůli složitější konstrukci střechy nákladnější než garáže se střechou pultovou.

od 249 000 Kč s DPH

Garáž pro dvě auta 7

Na míru

Díky modularitě našeho řešení jsme schopni garáž vyrobit přesně dle vašich představ. Stavbu je např. možné oddělit dělícími stěnami a vytvořit tak oddělenou místnost s vlastním vchodem. Dále můžeme propojit garáž s domečkem jednotnou střechou, doplnit o přístřešek a celá stavba tak působí celistvě. Jsme schopni také dodat s valbovou střechu apod.

Cena individuální

Garáž pro dvě auta 1

Zateplená garáž - pultová

Zateplená garáže s pultovou střechou je schopna lépe izolovat před mrazem a přímým slunečním svitem. Jako zateplení jako jediní na trhu používáme robustní EPS panel o síle 60 mm. Střešní krytina u pultové střechy je pak opatřena PIR panelem o síle 60-90 mm (včetně T35 profilu).

od 299 000 Kč s DPH

Garáž pro dvě auta 5

Zateplená garáž - sedlová

Zateplená garáže se sedlovou střechou je schopna lépe izolovat před mrazem a přímým slunečním svitem. Jako zateplení jako jediní na trhu používáme robustní EPS panel o síle 60 mm. Střecha se izoluje také pomocí EPS panelu tak, že se udělá strop a střešní konstrukce a krytina nejsou uvnitř garáže viditelné.

od 329 000 Kč s DPH

Výbava a konfigurace

Co je v základní ceně?

Kompletní montáž do 24 hodin

Bez poškození terénu kolem stavby​

K nerozeznání od zděné stavby​

Robustní ocelová pozink konstrukce

Kompletně na klíč a bez starostí

Bez viditelných spojů a šroubů

Garáž pro dvě auta 13

Široká paleta barev a kombinací

Naše garáže jsou maximálně variabilní tak, abyste je designově mohli sladit přesně dle vašich představ a bez kompromisů. Barva omítky je k dispozici v 9 základních barvách nebo lze vybírat z kompletní palety barev Kabe Farben©. Střešní krytinu lze barevně sladit dle standardizovaných RAL odstínů a jednotlivé komponenty jako dveře, vrata, okno či světlík jsou pak k dispozici nejenom v různých odstínech, ale také v mnoha různých dekorech.

U nás si můžete vybrat

Katalog staveb na klíč

Garáž pro dvě auta 35

Garáž pro jedno stání

Rozměry

3950 x 5870

Výška garáže

2450 / 2300

 • 1x garážová vrata 3000×2000, Hormann LPU Woodgrain L, sekční, barva antracit 7016
 • 1x klika se zámkem pro garážová vrata
 • Střecha, PIR panel 60-90 mm, barva antracit 7016
 • Stěny EPS panel 60 mm
 • Atika (oplechování), barva antracit
 • Okapový systém, barva antracit
 • barva fasády KABE Farben bílá
 • statika 125 kg/m2
 • statika 125 kg/m²
 • doprava
 • montáž
 • speciální kotvení
 • zapravení spojů
Zobrazit vše

229 000 Kč s DPH

Cena včetně dopravy a montáže v době objednání

Instalujeme po celé
České Republice

Přečtěte si

Snažíme se Vám pokud možno co nejvíce zjedodušit vaše rozhodování, přečtěte si naše články a pronikněte více do světa garáží a zrahradních domečků