Zateplené garáže (60 mm)

Zateplená garáž ze sendvičových panelů (IzoWall PIR-N/PIR-F 60 mm) je velmi elegantní a poskytuje prvotřídní tepelnou a zvukovou izolaci. Ocení ji především nároční zákazníci.

Stěny a strop (u garáže se sedlovou a valbovou střechou) jsou izolovány PIR panelem o síle 60 mm. U pultové střechy je pak použitý speciální PIR/PIR+ panel 60-90 mm.

Zateplené garáže (60 mm) 1
Zateplené garáže (60 mm) 3

Přesně podle vašich představ

Montované zateplené garáže a zahradní domky spolu se zateplenými vraty a dveřmi poskytují ty nejlepší izolační vlastnosti vaší stavby. Díky PIR panelu o síle 60 mm patří naše stavby k tomu nejlepšímu na trhu. Zateplené stavby je možné používat nejen jako garáž, ale také jako skladkancelářdílnu apod.

Kvalita bez kompromisů

Izolace montovaných staveb PIR panelem o síle 60 mm se využívají nejen v průmyslových, ale také veřejných a obytných objektech.

Panel je lepen do ocelových pozinkovaných plechů speciálním dvousložkovým lepidlem. Lepidlo zajišťuje požadované přilnutí obkladu s jádrem, pevnost v tahu a také odolnost na zvýšené teploty.

PIR panel má vysoké technické parametry. PIR sendvičový panel má hodnocení tepelné vodivosti
λ = 0,022 W/mK. Má také zlepšené chování při hoření.

Izolujeme všechny typy staveb, jak garáže, tak zahradní domky ve všech provedeních střech (pultová, sedlová a valbová). Stavba tak získá lepší tepelné a izolační vlastnosti, a antikorozní ochranu.

EPS sendvičový izolační panel je kompletní prefabrikovaný prvek, esteticky design je upravený exteriérovou fasádní omítkou KABE Farben.

Izolovaná střecha má nosnost 125 kg/m2 (lze zvýšit dle požadavků).

Srovnání

Izolace

Při výběru izolace je důležitým parametrem součinitel tepelné vodivosti. Čím je hodnota λ nižšítím lepší jsou tepelně izolační vlastnosti. PIR panel 60 mm tak svými hodnotami (U=0,022 [W/(m∙K)]) poskytne lepší a kvalitnější ilozaci než např. THP panel o síle 50 mm, který používají ostatní výrobci.

Konstrukce

PIR panel o síle 60 mm vyhovuje technologickým standardům a je použit jako samonosná stěna, THP a jiné panely o menší síle stěny nelze použít jako samonosnou stěnu a je nutné použít sloupky a vzpěry, které zabírají místo a kazí estetický dojem.

Přednosti a výhody

Prvotřídní tepelná a zvuková izolace

PIR sendvičový panel má součinitel tepelné vodivosti λD = 0,022 [W/(m∙K)]. Izolačními vlastnostmi se vyrovná zděné stavbě o síle až 250 mm.

Čistý a elegantní design

Vnitřní stěny působí pohledově příjemným a čistým vzhledem a není potřeba žádné malby či omítky.

Dlouholetá životnost

Díky antikorozní ochraně mají panely dlouholetou životnost až 60 let.