Zateplené garáže

Zateplená garáž ze sendvičových panelů (EPS 60 mm) je velmi elegantní a poskytuje prvotřídní tepelnou a zvukovou izolaci. Ocení ji především nároční zákazníci.

Zateplené garáže 1

Přesně podle vašich představ

Montované zateplené garáže a zahradní domky spolu se zateplenými vraty a dveřmi poskytují ty nejlepší izolační vlastnosti vaší stavby. Díky EPS panelu o síle 60 mm patří naše stavby k tomu nejlepšímu na trhu. Zateplené stavby je možné používat nejen jako garáž, ale také jako skladkancelářdílnu apod.

Kvalita bez kompromisů

Izolace montovaných staveb EPS panelem o síle 60 mm se využívají nejen v průmyslových, ale také veřejných a obytných objektech.

Panel je lepen do ocelových pozinkovaných plechů speciálním dvousložkovým lepidlem. Lepidlo zajišťuje požadované přilnutí obkladu s jádrem, pevnost v tahu a také odolnost na zvýšené teploty.

EPS panel má vysoké technické parametry. EPS sendvičový panel má součinitel tepelné vodivosti λD = 0,037 [W/(m∙K)]. Ve srovnání např. s PIR(PUR) panely o síle 40 mm nemá konkurenci, jelikož ten nabízí pouze λD = 0,5 (menší číslo = lepší tepelně izolační vlastnosti)

Izolujeme všechny typy staveb, jak garáže, tak zahradní domky ve všech provedeních střech (pultová, sedlová a valbová). Stavba tak získá lepší tepelné a izolační vlastnosti, a antikorozní ochranu.

EPS sendvičový izolační panel je kompletní prefabrikovaný prvek, esteticky design je upravený exteriérovou fasádní omítkou KABE Farben.

Izolovaná střecha má nosnost 125 kg/m2 (lze zvýšit dle požadavků).

Zateplené garáže 3

EPS 60 mm vs PUR 40 mm

Izolace

Při výběru izolace je důležitým parametrem součinitel tepelné vodivosti. Čím je hodnota λ nižšítím lepší jsou tepelněizolační vlastnosti.

  • EPS 60 mm – U=0,037 [W/(m∙K)]
  • PUR 40 mm –  U=0,5 [W/m2K]

Konstrukce

EPS panel o síle 60 mm vyhovuje technologickým standardům a je použit jako samonosná stěna, PUR panel o síle 40 mm nelze použít jako samonosnou stěnu a je nutné použít sloupky a vzpěry, které zabírají místo a kazí estetický dojem.

Přednosti a výhody

Prvotřídní tepelná a zvuková izolace

EPS sendvičový panel má součinitel tepelné vodivosti λD = 0,037 [W/(m∙K)]. Izolačními vlastnostmi se vyrovná zděné stavbě o síle až 250 mm.

Čistý a elegantní design

Vnitřní stěny působí pohledově příjemným a čistým vzhledem a není potřeba žádné malby či omítky.

Dlouholetá životnost

Díky antikorozní ochraně mají panely dlouholetou životnost až 60 let.